مشخصات فایل{پاورپوینت نقش های اقتصادی و اجتماعی حسابرسی}

مشخصات فایل /پاورپوینت نقش های اقتصادی و اجتماعی حسابرسی/ اِس پی|مشخصات فایل|42088851|spi1990524|پاورپوینت نقش های اقتصادی و اجتماعی حسابرسی,پاورپوینت نقش اقتصادی حسابرسی,پاورپوینت نقش اقتصادی حسابرسی والاس,پاورپوینت نقش اقتصادی حسابرسی در بازارهای آزاد تحت نظارت,پاورپوینت دانلود کتاب نقش اقتصادی حسابرسی
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت نقش های اقتصادی و اجتماعی حسابرسی

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات19حجم1178/699 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته حسابداری در قالب 19 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

هدف حسابرسی در نقش های اقتصادی و اجتماعی حسابرسی :
تائید اعتبار و اطلاعات خاص توسط افرادی که اموال دیگران به آنها سپرده شده ، برای طرفین ذینفع میباشد . گواهی کیفیت اطلاعات صورتهای مالی : نه تنها برای ارائه به سهامداران ، که معمولا مخاطب آن ها هستند ، بلکه برای جامعه به عنوان یک کالای عمومی ارائه میشود . این گواهی در شرکتهای سهامی هم برای سهامداران و هم برای جامعه سود مند است.

نقش عام اجتماعی رسیدگی و حسابرسی
رسیدگی و حسابرسی به پاسخگویی و کنترل امور انسانی به طور کلی و عملکرد اقتصادی به طور اخص یاری می رساند پاسخگو نمودن افراد یا سازمانهای جامعه در مورد اعمالشان از طریق فرآیند رسیدگی یا حسابرسی توسط شخص ثالث نوعی مکانیزم کنترل اجتماعی است . این فرآیند ثبات و آرامش روابط انسانی را به همراه دارد به گفته فلینت : «حسابرسی یک پدیده اجتماعی است و به جز فایده عملی هیچ هدف وارزشی ندارد وجود حسابرسی به این دلیل است که افراد یا گروههای ذینفع به یک یا چند دلیل قادر به کسب اطلاعات یا اطمینانی که لازم دارند نمی باشند»

عنوان:
نقش حسابرس
رسیدگی و حسابرسی
حاکمیت شرکتی
تئوری نمایندگی
تئوری هزینه معاملات
تئوری هزینه معاملات در برابر تئوری نمایندگی
تئوری ذی نفعان
نفع شخصی اقتصادی و رسیدگی
نفع شخصی اقتصادی و حسابرسی


"