مشخصات فایل{پاورپوینت درس 4 مطالعات اجتماعی هشتم ابتدایی مبحث وظایف دولت}

مشخصات فایل /پاورپوینت درس 4 مطالعات اجتماعی هشتم ابتدایی مبحث وظایف دولت/ اِس پی|مشخصات فایل|42092382|spi1990524|پاورپوینت درس چهارم مطالعات اجتماعی هشتم,دانلود پاورپوینت مطالعات هشتم درس 4,پاورپوینت وظایف دولت مطالعات اجتماعی هشتم,پاورپوینت درس 4 مطالعات هشتم ابتدایی,پاورپوینت وظایف دولت کلاس هشتم,پاورپوینت مطالعات هشتم درس وظایف دولت,پاورپوینت تدریس درس وظایف دولت مطالعات هشتم
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت درس 4 مطالعات اجتماعی هشتم ابتدایی مبحث وظایف دولت


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم5656/797 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 26 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

بحث در خصوص وظایف دولت و ملت ، از دیرباز مورد توجه اندیشمندان و اساتید حوزه علوم انسانی ، به خصوص به صورت تخصصی در مباحث علوم سیاسی و جامعه شناسی مطرح بوده ، پژوهشگران زیادی در این حوزه کار کرده‌اند. اولین حکومت اسلامی ، متعلق به رسول گرامی اسلام است. آن حضرت اولین دولت اسلامی را پس از مهاجرت به مدینه تأسیس و شخصاً اداره امور مسلمین را رهبری فرمودند. با توجه به فرامین صادره از پیامبر اعظم (ص) به خوبی روشن است که از منظر آن حضرت ، وظایف و کارکرد های حکومت تنها به امور دنیوی از قبیل تامین رفاه ، امنیت و … خلاصه نمی شود ، بلکه حکومت باید در جهت سالم سازی محیط اجتماعی تلاش کند و این امر اهمیت ترویج فرهنگ دینی را در جامعه امروز ایران اسلامی بعد از انقلاب به خوبی نشان می دهد.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 26 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارائه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"